O firmie Schwank

75 lat doświadczeń i ponad dwa miliony sprzedanych urządzeń – dowody pewności i zaufania

 

Od ponad 75 lat wciąż rozwijamy i ulepszamy nasze produkty i świadczone przez nas usługi. Nieprzerwany rozwój firmy uczynił nas liderem na rynku światowym w dziedzinie energooszczędnego ogrzewania budynków użytkowych, a przede wszystkim obiektów przemysłowych, magazynów oraz centrów dystrybucji, z zastosowaniem technologii podczerwieni.

 

Utrzymując najwyższe standardy jakości, stale wzbogacamy nasze portfolio o nowe produkty. Bez względu na to, czy są to innowacyjne jasne promienniki, ciemne promienniki, systemy hybrydowe, czy nagrzewnice gazowe – naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz ekonomicznych technologii ogrzewania pochodzących od jednego producenta. W ten sposób, możemy dostarczyć naszym klientom niezależnych rekomendacji.

 

Co sprawia, że promiennik jest promiennikiem Schwanka?

 

Wierzymy, że najważniejszym elementem w dostarczaniu klientom innowacyjnych rozwiązań ogrzewania jest wielkie zaangażowanie wszystkich pracowników firmy – oddanie się projektowaniu i konstrukcji niezawodnych systemów ogrzewania podczerwienią. Gdy wymienione fakty połączycie Państwo z najwyższą znaną nam wydajnością energetyczną promieni podczerwonych oraz z jakością „Made in Germany”, przekonacie się Państwo, że posiadanie systemu ogrzewania firmy Schwank to komfort i szybki zwrot poniesionych kosztów. Nie idziemy na kompromis. Państwo również nie powinniście.

 

Każdy promiennik podczerwieni firmy Schwank wykonany jest wyłącznie z materiałów najlepszej jakości, dobranych w taki sposób, aby mogły niezawodnie funkcjonować przez kilka dekad. Jeśli trzeba, można nas nazwać wybrednymi, jednak zanim jakikolwiek promiennik opuści naszą fabrykę, poddawany jest gruntownym testom i szczegółowej kontroli. W ten sposób możemy być pewni, że każdy produkt spełnia nasze surowe standardy i jest godny, by reprezentować markę Schwank.

Nasi klienci doceniają nasze wartości i to oni wykreowali nasz dzisiejszy wizerunek: W ten sposób ewoluowaliśmy z pozycji pioniera w dziedzinie innowacyjnych systemów ogrzewania podczerwienią do pozycji światowego lidera rynkoweg.

 

 


Od lewej: Oliver Schwank, prezes firmy; Elias Schwank, „przyszły dyrektor Schwank“; Prof. Bernd Schwank, udziałowiec zasiadający w zarządzie Schwank Sp. z o.o.

 

SYSTEMY OGRZEWANIA

Heizsysteme-Berater von Schwank

SERWIS

Service von Schwank für alle Heizsysteme

POMIAR ZUZYCIA ENERGII

Energierechner von Schwank