O firmie Schwank

75 lat doświadczeń i ponad dwa miliony sprzedanych urządzeń – dowody pewności i zaufania

 

Od ponad 75 lat wciąż rozwijamy i ulepszamy nasze produkty i świadczone przez nas usługi. Nieprzerwany rozwój firmy uczynił nas liderem na rynku światowym w dziedzinie energooszczędnego ogrzewania budynków użytkowych, a przede wszystkim obiektów przemysłowych, magazynów oraz centrów dystrybucji, z zastosowaniem technologii podczerwieni.

 

Utrzymując najwyższe standardy jakości, stale wzbogacamy nasze portfolio o nowe produkty. Bez względu na to, czy są to innowacyjne jasne promienniki, ciemne promienniki, systemy hybrydowe, czy nagrzewnice gazowe – naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz ekonomicznych technologii ogrzewania pochodzących od jednego producenta. W ten sposób, możemy dostarczyć naszym klientom niezależnych rekomendacji.

 

Co sprawia, że promiennik jest promiennikiem Schwanka?

 

Wierzymy, że najważniejszym elementem w dostarczaniu klientom innowacyjnych rozwiązań ogrzewania jest wielkie zaangażowanie wszystkich pracowników firmy – oddanie się projektowaniu i konstrukcji niezawodnych systemów ogrzewania podczerwienią. Gdy wymienione fakty połączycie Państwo z najwyższą znaną nam wydajnością energetyczną promieni podczerwonych oraz z jakością „Made in Germany”, przekonacie się Państwo, że posiadanie systemu ogrzewania firmy Schwank to komfort i szybki zwrot poniesionych kosztów. Nie idziemy na kompromis. Państwo również nie powinniście.

 

Każdy promiennik podczerwieni firmy Schwank wykonany jest wyłącznie z materiałów najlepszej jakości, dobranych w taki sposób, aby mogły niezawodnie funkcjonować przez kilka dekad. Jeśli trzeba, można nas nazwać wybrednymi, jednak zanim jakikolwiek promiennik opuści naszą fabrykę, poddawany jest gruntownym testom i szczegółowej kontroli. W ten sposób możemy być pewni, że każdy produkt spełnia nasze surowe standardy i jest godny, by reprezentować markę Schwank.

Nasi klienci doceniają nasze wartości i to oni wykreowali nasz dzisiejszy wizerunek: W ten sposób ewoluowaliśmy z pozycji pioniera w dziedzinie innowacyjnych systemów ogrzewania podczerwienią do pozycji światowego lidera rynkoweg.

 

 


Od lewej: Oliver Schwank, prezes firmy; Elias Schwank, „przyszły dyrektor Schwank“; Prof. Bernd Schwank, udziałowiec zasiadający w zarządzie Schwank Sp. z o.o.

 

SYSTEMY OGRZEWANIA

Heizsysteme-Berater von Schwank

SERWIS

Service von Schwank für alle Heizsysteme

POMIAR ZUZYCIA ENERGII

Energierechner von Schwank

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Click here for more information
OK