Nagrody i wyróżnienia

 

Potwierdzeniem naszej owocnej pracy oraz zadowolenia klientów są nagrody, które przyznano naszej firmie i naszym innowacyjnym produktom za wytyczanie przez nas branżowych standardów. Wyróżnienia te potwierdzają nasze dążenie do osiągnięcia jak najwyższego poziomu jakości i innowacyjności w dziedzinie wydajnych energetycznie technologii ogrzewania.

 


2010

Ranking 100 najlepszych średnich przedsiębiorstw w roku 2010

 

Na podstawie szczegółowych analiz, czasopismo „Die Welt” wraz z Munich Strategy Group [MSG] opracowało listę 100 najlepszych niemieckich średnich przedsiębiorstw. W tym rankingu Schwank zajął 58. pozycję.

 

„Die Welt” i MSG brali pod uwagę wyłącznie te przedsiębiorstwa, które przez dłuższy czas wyróżniały się swoimi osiągnięciami na tle konkurencji. Zwycięskie firmy odróżniają charakteryzują się ciągłym rozwojem, dalekowzroczną strategią prowadzenia interesów oraz stałymi przychodami.

 


USA – AHR przyznało firmie Schwank wyróżnienie za innowacyjność produktów

 

Z okazji największych na świecie targów w branży klimatyzacji/ogrzewania, AHR Expo przyznało firmie Schwank wyróżnienie za innowacyjność produktów. Głównymi kryteriami, jakimi kierowała się komisja był wzrost opłacalności, niewielki pobór energii oraz niski poziom emisji CO2.

Niedawno firma Schwank zaczęła brać czynny udział w projektach LEED [Leadership In Energy and Environmental Design], za co przyznano nam zarówno złote jak i srebrne wyróżnienia.


2009

100 najlepszych niemieckich firm

 

Na łamach niemieckiego dziennika gospodarczego „Handelsblatt”, profesor Bernd Venohr wyróżnił przykładowo sto wiodących na niemieckim rynku firm. Schwank Sp. z o. o. uplasowała się na 36 miejscu.


Wielka nagroda dla małych i średnich przedsiębiorstw

 

Firma Schwank otrzymała wyróżnienie za osiągnięcia w opracowywaniu rozwiązań redukujących emisję CO2. Coroczny konkurs „Großer Preis des Mittelstandswettbewerb” (Wielka nagroda dla małych i średnich przedsiębiorstw” – przyp. Tłum) fundacji Oskara Patzelta rozwinął się od pierwszej edycji w 1995 roku do najważniejszego konkursu w niemieckim sektorze MŚP. W roku 2009 do współzawodnictwa nominowanych zostało 3.366 firm wybranych spośród tysiąca organizacji, instytucji i związków zawodowych.

 

Schwank został uznany za firmę osiągającą nadzwyczajne wyniki

w następujących kategoriach:

 

- ogólny rozwój przedsiębiorstwa;

- zakładanie/zapewnianie miejsc pracy i możliwości dokształcania;

- modernizacja i innowacyjność;

- regionalne zaangażowanie;

- obsługa serwisowa;

- dostępność klientom;

- marketing.

 


Niemiecka nagroda przyznawana za stosunki gospodarcze z zagranicą

 

Federalne Ministerstwo Gospodarki i Techniki przyznaje mieszczącym się w Niemczech firmom wyróżniającym się zaangażowaniem w stosunki zagraniczne, nagrodę za jakość stosunków gospodarczych z innymi państwami.

 

„Jak przystało na światowego lidera rynku w dziedzinie ogrzewania obiektów przemysłowych przy zastosowaniu gazowych promienników, udało nam się zakorzenić już w ponad 40 krajach na całym świecie”, stwierdził w swoim panegiryku Wolfhart Putzier, Przewodniczący Federalnego Związku Niemieckiego handlu Zagranicznego.

„Oznaki rozwoju ekologicznego oraz ekonomicznego przyczyniły się

do powstania produktów, które dzięki krótkiemu czasowi amortyzacji

kosztów oraz redukcji emitowanego dwutlenku węgla, wywierają

długotrwały wpływ na cały rynek. 

 


Polski Instalator

 

„Polski Instalator” jest najwyższym polskim wyróżnieniem przyznawanym w dziedzinie techniki grzewczej. Firma Schwank nagrodzona została tym tytułem za skonstruowanie wysoce wydajnego urządzenia supraSchwank. Jury konkursowe Polskiego Instalatora ma na celu wybrać najbardziej ekonomiczną na świecie gazową instalację grzewczą. Nasze urządzenie wyróżniono za wysoki współczynnik promieniowania (ok. 80%), a co za tym idzie, wysoką wydajność i ekonomiczność. Dzięki takim cechom, w wielu przypadkach mogą Państwo zaoszczędzić do 60% środków przeznaczanych do tej pory na ogrzewanie obiektów. W rezultacie, bardzo korzystnie wygląda również bilans ekonomiczny, ponieważ w znacznym stopniu zredukowana została emisja CO2.

 


2008

Schwank – mistrz świata made in Germany.

 

Według Stowarzyszenia Niemieckich Inżynierów [VDI], Schwank należy do grupy firm najlepszych na świecie. Niemieckie średnie przedsiębiorstwo jest liderem na rynkach światowych nie tylko w dziedzinie technologii, ale również w innych branżach. Wysoka kompetencja, innowacyjne produkty oraz liczne sukcesy odnoszone na rynku to cechy brane pod uwagę przez VDI. W całej kampanii, Schwank jest jedynym producentem urządzeń stosowanych w ogrzewaniu hal. Jesteśmy dumni z tego, że należymy do najlepszych.

 


Nagroda przemysłowa „Industriepreis 2008”

 

Już po raz trzeci instytucja Inicjatywa dla małych i średnich przedsiębiorstw „Initiative Mittelstand” poszukiwała podmiotów, którym można byłoby przyznać nagrodę „Industriepreis 2008” jako wyróżnienie za najbardziej innowacyjne na rynku produkty i rozwiązania, charakteryzujące się dużą ilością użytkowników i wysokim poziomem funkcjonalności. W kategorii „Energia,” promiennik podczerwieni supraSchwank otrzymał nagrodę za najwyższy poziom efektywności energetycznej.

 

„Innowacyjne urządzenie wyróżniło się spośród ponad 600 innych produktów jako szczególnie interesujące rozwiązanie”, pisze w liście gratulacyjnym Peter Oberacker z Initiative Mittelstand, chwaląc wyrób

firmy Schwank.

 

SYSTEMY OGRZEWANIA

Heizsysteme-Berater von Schwank

SERWIS

Service von Schwank für alle Heizsysteme

POMIAR ZUZYCIA ENERGII

Energierechner von Schwank

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Click here for more information
OK