Zima w pełni a pompy GHP Schwank efektywnie ogrzewają kolejną halę

Jednym z wielu aspektów związanych z nowoczesnymi procesami produkcji, to stworzenie optymalnych warunków pracy i to niezależnie od pory roku. W zimie, z uwagi na ujemne temperatury, zadanie to jest utrudnione, jednakże rozwiązaniem mogą być oferowane przez nas pompy GHP Schwank.

To już kolejna instalacja Schwank, tym razem pompy pracują w fabryce baterii firmy Johnson Matthey w Gliwickiej strefie, gdzie powstają najnowocześniejsze zespoły bateryjne.

 Zadaniem naszych pomp jest utrzymanie stałej temperatury w zakładanych strefach niezależnie od warunków panujących na zewnątrz.

Początek roku obfitował w niskie temperatury, które spadły znacznie poniżej 0 oC a w niektórych dniach na początku miesiąca stycznia temperatura na zewnątrz dochodziła nawet do  -20°C ,dlatego był to dobry sprawdzian  dla naszych urządzeń, które nawet w takich warunkach były niezawodne i świetnie się sprawdziły , zapewniając optymalne warunki w pomieszczeniach zachowując jakże istotny dla nas parametr efektywnego ogrzewania.

 

Link do filmu:

https://www.youtube.com/watch?v=D9CT0_OQcyM


 

SYSTEMY OGRZEWANIA

Heizsysteme-Berater von Schwank

SERWIS

Service von Schwank für alle Heizsysteme

POMIAR ZUZYCIA ENERGII

Energierechner von Schwank

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Click here for more information
OK