To już kolejna energooszczędna instalacja grzewcza oparta na technologii kondensacyjnej - tetraSchwank.

Istnieje wiele metod dostarczania ciepła do pomieszczenia. Bardzo cenione jako źródło ciepła w wysokich pomieszczeniach są promienniki. Obecnie należą do najchętniej stosowanych urządzeń grzewczych w dużych obiektach przemysłowych, logistycznych i sportowych.

Coraz więcej klientów decyduje się na energooszczędne systemy grzewcze w oparciu o promienniki i wymienniki kondensacyjne tetraSchwank.

To połączenie wysokosprawnego promiennika rurowego z wymiennikiem kondensacyjnym daje komfort grzewczy przy minimalnych kosztach za ogrzewanie.

Potwierdzić to mogą coraz liczniejsi zadowoleni klienci, którzy użytkują takie instalacje od kilku lat.

 

 

Ta zima dzięki niskim temperaturom otoczenia, które spadły kilkanaście stopni poniżej zera potwierdziła skuteczność tego systemu grzewczego pozwalającego zachować komfort pracy przy równoczesnym zminimalizowaniu kosztów czyli troskę o portfel klienta.

 

 

 

 

Reasumując : tetraSchwank łączy odzysk ciepła z kondensacją, co za tym idzie gwarantujemy efektywne ciepło za przyzwoite koszty.

Dodatkowo naszymi instalacjami , a konkretnie kondensacyjnymi rozwiązaniami znanymi od lat z techniki kotłowej oprócz klientów zainteresowały się również uczelnie, m.in. Wydział Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej , którego były tematem wielu analiz. Więcej odnośnie uzyskanych wyników mogą Państwo przeczytać na łamach artykułu, do którego odnośnik znajduje się poniżej .

 

 

 

 więcej informacji

 

 


 

SYSTEMY OGRZEWANIA

Heizsysteme-Berater von Schwank

SERWIS

Service von Schwank für alle Heizsysteme

POMIAR ZUZYCIA ENERGII

Energierechner von Schwank

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Click here for more information
OK