Schwank oferuje 10 lat gwarancji i otwiera centrum szkoleniowe dla serwisantów

Wprowadzenie możliwości wydłużenia gwarancji do 10 lat oraz otwarcie profesjonalnego centrum szkoleniowego dla serwisantów to kolejne kroki firmy do zapewnienia klientom obsługi posprzedażowej na najwyższym poziomie.

Firma Schwank skupia się nie tylko na dostarczeniu produktów najlepszej jakości, ale także zagwarantowaniu ich dobrej pracy po zakupie, oferując klientom wsparcie w trakcie eksploatacji. Dzięki niezawodności swoich urządzeń grzewczych, Schwank może zaproponować wydłużenie gwarancji na zakupiony sprzęt aż do 10 lat.

 

Rozszerzenie oferty o tę możliwość to jednak nie wszystko – kluczowym elementem kompleksowego wsparcia serwisowego jest sprawna i przeszkolona sieć autoryzowanych serwisantów. Dlatego zdecydowaliśmy się na uruchomienie nowoczesnego centrum szkoleniowego przy Politechnice Śląskiej w Gliwicach, które w nowoczesnych warunkach będzie szkolić kadry serwisowe. Na podstawie umowy z Politechniką utworzyliśmy ośrodek, który został wyposażony w pracujące urządzenia naszej marki. Dzięki temu osoby odpowiedzialne za ich okresowe przeglądy i  naprawę mają okazję dokładnego przeszkolenia się w warunkach możliwie zbliżonych do rzeczywistych.

 

Pod koniec września zrealizowana została pierwsza tura szkoleń autoryzowanych serwisantów – specjaliści bogatsi o nową wiedzę są już do dyspozycji klientów. Dzięki temu wsparcie serwisowe Schwank jest jeszcze lepiej przygotowane do pomocy użytkownikom naszych urządzeń w rozpoczynającym się sezonie grzewczym.


 

SYSTEMY OGRZEWANIA

Heizsysteme-Berater von Schwank

SERWIS

Service von Schwank für alle Heizsysteme

POMIAR ZUZYCIA ENERGII

Energierechner von Schwank

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Click here for more information
OK