Promienniki Schwank najlepsze do ogrzewania hal i nie tylko … ogrzewamy również restauracje.

Na zewnątrz aura dopisuje i zachęca do spacerów i wspólnych spotkań. Sopot to jedno z takich miejsc na Wybrzeżu i tam przy popularnym Monciaku, zamontowane są promienniki calorSchwank zapewniając komfort przy wspólnie spędzanych chwilach. To jedna z tych rzeczy, za którymi szczególnie tęsknimy w zimnych miesiącach. Bywa ,że nawet w okresie wiosenno-letnim temperatury nie sprzyjają siedzeniu na świeżym powietrzu wtedy na ratunek przychodzi wspomniana wyżej instalacja promienników, dzięki której można poczuć się na zewnątrz jak w środku lata.

 

Właściciel restauracji Browar Miejski Sopot znajdującej się przy ul. Monte Casino w Sopocie postanowił zainstalować  promienniki Schwank do ogrzewania zewnętrznego tarasu restauracji tym samym zapewniając swoim gościom komfort cieplny w chłodne dni na otwartej powierzchni tarasu. Daje to możliwość przebywającym na zewnątrz klientom cieszenia się nadmorskim klimatem i widokami.

 

Zachęcamy do odwiedzenia tego miejsca i osobistego odczucia komfortu, aby jednocześnie odkryć promienniki calorSchwank w nietypowej aplikacji. 

SYSTEMY OGRZEWANIA

Heizsysteme-Berater von Schwank

SERWIS

Service von Schwank für alle Heizsysteme

POMIAR ZUZYCIA ENERGII

Energierechner von Schwank

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Click here for more information
OK