Najniższe koszty ogrzewania hali produkcyjnej tylko z nowym produktem firmy Schwank

Jak obniżać koszty związane z ogrzewaniem przedsiębiorstwa wie każdy doświadczony dyrektor. Czy firmy z tej wiedzy korzystają, to już inna historia. Co jednak, jeśli dzięki nowemu produktowi firmy Schwank z kosztów tych będzie można w pewnym stopniu zrezygnować? Niemożliwe?

Promiennik ciepła tetraSchwank

Schwank ma przyjemność zaprezentować najmłodsze dziecko swojej oferty produktowej - technologię tetraSchwank, która do ogrzewania obiektów przemysłowych wykorzystuje kondensację.

 

Jak to działa?

 

tetraSchwank jest integralną częścią układu odprowadzenia spalin z promiennika rurowego Schwank. Z maksymalną mocą cieplną do 40 kW odzyskuje się energię cieplną zawartą spalinach w kondensacyjnym wymienniku przeciwprądowym
i natychmiast wprowadza odzyskane ciepło ponownie do ogrzewanego budynku.

 

Same korzyści

 

Główną i najbardziej działającą na wyobraźnię korzyścią zastosowania tetraSchwank jest wykorzystanie darmowego ciepła odpadowego. Dzięki wykorzystaniu technologii kondensacji jest to również wymierna korzyść finansowa dla firmy. Przy wyborze tego rozwiązania należy pamiętać przede wszystkim o znaczącym wzroście sprawności cieplnej - do 110% oraz bardzo szybkim czasie zwrotu.

 

Numer 1 na rynku

 

Niezależne analizy pokazują, że tetraSchwank jest niekwestionowanym liderem rynku w zakresie obniżania kosztów ogrzewania. To najlepsze rozwiązanie dla budynków niskich i średniej wielkości. Nie zwlekaj, skontaktuj się z naszym konsultantem i porozmawiaj na temat instalacji grzewczej w Twojej firmie.


 

SYSTEMY OGRZEWANIA

Heizsysteme-Berater von Schwank

SERWIS

Service von Schwank für alle Heizsysteme

POMIAR ZUZYCIA ENERGII

Energierechner von Schwank

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Click here for more information
OK