Wysokosprawny promiennik calorSchwank nagrodzony statuetką „Złotego Instalatora”!

Wysoka efektywność i oszczędność energii – to cechy, na jakie zwrócili uwagę jurorzy, którzy nagrodzili rurowy promiennik gazowy calorSchwank prestiżową statuetką „Złotego Instalatora”. Firma Schwank znalazła się tym samym w gronie najlepszych przedsiębiorstw oferujących bardzo zaawansowane, energooszczędne rozwiązania w zakresie techniki grzewczej.

Tegoroczna 19. edycja konkursu, była jednym z ważniejszych wydarzeń X. Kongresu Instalexpo, który 25 października odbył się w Warszawie. Na imprezie organizowanego przez redakcję „Polskiego Instalatora” wraz z Polską Korporacją Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji, jak co roku, można było spotkać przedstawicieli najważniejszych firm z branży. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęło Ministerstwo Gospodarki. Warto dodać, że atuty naszego produktu doskonale wpisywały się w hasło przewodnie tegorocznego Kongresu: „Efektywność energetyczna urządzeń i instalacji – nowe trendy”.

 

Rurowy promiennik gazowy calorSchwank, to innowacyjne urządzenie, wyróżniające się parametrami technicznymi, które znacznie przekraczają standardowy poziom. Najważniejszym z jego atutów jest wysoka sprawność radiacyjna, rzędu rf =70%, którą udało się uzyskać dzięki zastosowaniu w pełni izolowanego reflektora, odpowiedniej konstrukcji palnika oraz laminarnemu ukształtowaniu płomienia wewnątrz rur promieniujących, a także użyciu specjalnie dobranych materiałów konstrukcyjnych.

 

Rozwiązanie to zapewnia wysoką sprawność systemu grzewczego, co w konsekwencji pozwala na uzyskanie dużych oszczędności w zużyciu gazu.

 

Informację prasową na temat nagrodzonego produktu znaleźć można tutaj:

 ZŁOTY INSTALATOR _ Prezentacja nagrodzonych wyrobów [pdf]

 

Obszerną relację z X. Kongresu Instalexpo znaleźć można tutaj: http://www.polskiinstalator.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=393:relacja-z-x-kongresu-instalexpo&catid=98:instalexpo


 

SYSTEMY OGRZEWANIA

Heizsysteme-Berater von Schwank

SERWIS

Service von Schwank für alle Heizsysteme

POMIAR ZUZYCIA ENERGII

Energierechner von Schwank

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Click here for more information
OK