Realizacja

Jesteśmy mistrzami w swoim fachu

Po owocnym ustaleniu najodpowiedniejszego rozwiązania oraz wykonaniu projektu, nie zostawimy Państwa samym sobie. Nasi wykwalifikowani inżynierowie prowadzą zarówno dozór, jak i realizację projektów instalacyjnych w możliwie jak najkrótszym czasie. Nasi monterzy są mistrzami w swoim fachu, zapewniającymi Państwu prawidłowy montaż instalacji grzewczych.

 

Na Państwa prośbę, wszystkie usługi mogą być świadczone poprzez jedną firmę. Dozorujemy i wykonujemy fachowy montaż instalacji gazowych oraz elektrycznych, montaż wybranych elementów grzewczych oraz podłączmy je do centralnych systemów kontroli w danym obiekcie.

 

Pełną instalację oddajemy do użytku wkrótce po wykonaniu montażu instalacji grzewczej oraz systemu sterowania. Również w tym wypadku do Państwa dyspozycji stoi wykwalifikowany personel serwisowy, który w razie potrzeby może skontaktować się z dowolnym podmiotem, takim jak kominiarz, dostawca gazu, lub odpowiednim urzędem w celu uzgodnienia, czy dana instalacja grzewcza może być oddana do użytku.

 

To właśnie mamy na myśli mówiąc o dobrej obsłudze serwisowej – począwszy od pierwszego kontaktu, a skończywszy na pomyślnej eksploatacji sprzętu.


 

SYSTEMY OGRZEWANIA

Heizsysteme-Berater von Schwank

SERWIS

Service von Schwank für alle Heizsysteme

POMIAR ZUZYCIA ENERGII

Energierechner von Schwank

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Click here for more information
OK